• advokátska kancelária Bratislava, Vajnorská 100/A

gdpr TÍM

Advokátska kancelária SEMANČÍN & PARTNERS disponuje tímom skúsených odborníkov z oblasti ochrany osobných údajov, ktorí sú pripravení poskytnúť právne poradenstvo šité na mieru vašim požiadavkám a obchodným cieľom.

Naši právnici disponujú dlhoročnými praktickými skúsenosťami z oblasti práva ochrany osobných údajov ako aj informačnej bezpečnosti.

Poskytovali sme poradenstvo v oblasti ochrany osobných údajov pre viac ako 230 klientov.

Získali sme prestížne ocenenie Právnická firma roka 2017 a dosiahli sme ranking veľmi odporúčaná kancelária pre IT právo a telekomunikácie.

Naši odborníci na GDPR spĺňajú požiadavky zodpovednej osoby a vykonávajú funkciu externej zodpovednej osoby. Získali sme certifikát Manažment informačnej bezpečnosti podľa ISO/IEC 27001:2013. Náš tím dopĺňa aj expert na kybernetickú bezpečnosť, ktorý svojou unikátnou kombináciou znalostí z oboru práva a odboru informatiky prináša riešenia súladné s právnou úpravou a zároveň vhodné z technického hľadiska.

Sme členom medzinárodnej asociácie IAPP (The International Association of Privacy Professionals), ktorá združuje odborníkov z oblasti ochrany osobných údajov.

 

Advokátsku kanceláriu Semančín & Partners nájdete v Polus Tower I, Vajnorská 100/A, Bratislava

Na vrch stránky